Füredi találkozások kiállításmegnyitó 2025.09.27. 15:00 Huray-villák 

Füredi találkozások kiállításmegnyitó
2025.09.27. 15:00 Huray-villák 

A KULTÚRVÁGÁNY kortárs balatonfüredi művésztelep bemutatja FÜREDI TALÁLKOZÁSOK címmel 2025. szeptember 27-én 15 órakor első kiállítását. A 2026. március végéig látható tárlaton kortárs hazai és erdélyi képzőművészek alkotásai tekinthetők meg. A Kultúrvágány kortárs művésztelep Romvári Márton festőművész és Nagy Gyöngyi kezdeményezése, a HotelPremio Group támogatásával jött létre. A kortárs képzőművészek egy évben kétszer látogatnak Balatonfüredre, ahol a Boutique Hotel Annuska látja őket vendégül, az itt készült művekből első alkalommal nyílik most kiállítás, amelynek a neves HURAY Villa ad otthont. Részletek: a kulturvagany instagram oldalán.
„A Kultúrvágány barátok, művészek inspiráció és a Balaton ereje.”
Romvári Márton, festőművész, kurátor
Művészek :
Bereczki Kata,
Kun Fruzsina, Gáspár Annamária, Barakonyi Zsombor, Szőke Gáspár, Kusovszky Bea,
Iski Kocsis Tibor, Szaxon Szász János, Albert Levente, Daczó Enikő, Nemes András Csaba, Sárosi Mátyás Zsolt, Bodolóczki Linda, Romvári Márton
Az esemény képét Bereczki Kata készítette.
Címe: Zéró
Az esemény során üdítőkkel és apró pogácsával készülünk, melyhez köszönjük a felajánlást a Taverna Étterem és Vendégháznak!